top of page
Image by Stefano Ciociola

I OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM BEZPIECZEŃSTWA I INŻYNIERII TRANSPORTU KOLEJOWEGO

Pierwsze Ogólnopolskie Sympozjum Bezpieczeństwa i Inżynierii Transportu Kolejowego już za nami, ale atmosfera spotkania, liczne ciekawe dyskusje i wiele pozytywnych słów od uczestników Sympozjum na długo pozostanie z nami.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych patronów: Urzędowi Transportu Kolejowego, Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych oraz Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Komunikacji RP oddział w Warszawie – udział przedstawicieli tych instytucji oraz interesujące referaty uświetniły wydarzenie.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że uczestnicy pozytywnie wypowiadali się o formule wydarzenia – połączenie kwestii prawno-organizacyjnych i technicznych obszarów inżynierii transportu znalazło swoich zwolenników – ponad 70 osób zgormadzonych na sali wykładowej stanowiło największą satysfakcję i nagrodę za trud włożony w organizację.

 

Za to serdecznie Państwu dziękujemy!

 

Zgodnie z obietnicą, nie będzie to jedyne wydarzenie jakie planujemy organizować, ale samo Sympozjum, jak pierwotnie zakładaliśmy będzie wydarzeniem corocznym – więc na jego drugą edycję trzeba będzie chwilę poczekać.

Jesteśmy pewni, że będzie warto!

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu facebook oraz strony internetowej www.itk-instytut.pl

Szkolenie zapisy
sympozjum1 podsumowanie.jpg
bottom of page