top of page
Image by Stefano Ciociola

WYDARZENIA

sympozjum_plakat_czysty.png

II Ogólnopolskie Sympozjum Bezpieczeństwa i Inżynierii Transportu Kolejowego

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Ogólnopolskim Sympozjum Bezpieczeństwa i Inżynierii Transportu Kolejowego, które odbędzie się w dniach 26-28.10.2022 r. w Krakowie.  

EP07-330 PKPIC.jpg

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w I Ogólnopolskim Sympozjum Bezpieczeństwa i Inżynierii Transportu Kolejowego, które odbędzie się w dniach 20-22.10.2021 r. w Warszawie. Będzie to pierwsze tego typu otwarte wydarzenie organizowane przez ITK.  Serdecznie zapraszamy!

stanowisko.jpg

Szkolenie dla ECM

Serdecznie zapraszamy na darmowe szkolenie dla Podmiotów Odpowiedzialnych za utrzymanie na którym poruszone zostaną kwestie zarządzania elementami krytycznymi dla bezpieczeństwa oraz zarządzanie konfiguracją w pojazdach kolejowych

szkolenie_5.jpg

Pierwsze szkolenie ITK

Serdecznie dziękujemy za liczny udział w pierwszym szkoleniu orgaznizowanym przez Instytut Transportu Kolejowego. Wspólnie omawialiśmy zasady obsługi Punktu Kompleksowej Obsługi (OSS). 

ossv2.png

Szkolenie online

25 lutego zapraszamy Państwa na darmowe (po wcześniejszej rejestracji) szkolenie dotyczące zagadnień procesu przygotowania i rejestracji w OSS dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem zgodnie z wymogami IV Pakietu Kolejowego

DSC06902.JPG

IV Pakiet Kolejowy  już obowiązuje

31 października 2020 roku wszedł w życie i zaczął obowiązywać IV Pakiet Kolejowy. Stawia to przed Rynkiem nowe wymagania dotyczące Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem jak i samego sposobu ubiegania się o dokumentację niezbędną do prowadzenia działaności. 

bottom of page