top of page
Image by Stefano Ciociola

Szkolenie dla ECM

Zarządzanie elementami krytycznymi dla bezpieczeństwa
Zarządzanie konfiguracją

Zapraszamy Państwa do udziału w darmowym szkoleniu z elementami debaty, które odbędzie się w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams 22 czerwca 2021 roku o godzinie 10.00.

Tematem przewodnim będą dwa bardzo ważne procesy, które w obliczu wejścia w życie tzw. IV Pakietu Kolejowego są wymaganymi elementami Systemów Zarządzania Utrzymaniem (MMS):

  • Zarządzanie elementami krytycznymi dla bezpieczeństwa.

  • Zarządzanie konfiguracją w pojazdach kolejowych.

Na szkoleniu przedstawimy nasze podejście do sposobu zarządzania tymi procesami oraz wspólnie omówimy propozycje faktycznej implementacji w funkcjonujących i tworzonych Systemach Zarządzania Utrzymaniem, która pozwoli na spełnienie wymogów prawnych w tym zakresie.

Liczymy również na debatę po szkoleniu, na której będziemy mogli wzajemnie podzielić się przemyśleniami i omówić przedstawione rozwiązania. Zależy nam, żeby jej efektem była wartość dodana dla Państwa systemów zarządzania. Nasze spotkanie ma stanowić platformę wymiany doświadczeń i wiedzy dotyczącej elementów istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa w pojazdach kolejowych oraz sposobów wprowadzania zmian w taborze kolejowym podczas realizacji czynności utrzymaniowych.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o dokonanie bezpłatnej rejestracji, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej.

Po jego wypełnieniu, przed szkoleniem, na podany adres mailowy zostanie wysłany link, pozwalający na dołączenie do spotkania w MS Teams.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

ECM Zapisy
Zgłoszenie na szkolenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page